Linki

Moje inne strony

Cthulhu’s Lair – od lat nieaktualizowane archiwum przeterminowanych tekstów rozmaitych i bzdur wszelakich. Korzystać w ostateczności.

A Warm Place – polska strona Nine Inch Nails. Bo tak.

 

Strony szczególnie polecane

Radek Zawadzki Photography – nadzieja polskiej fotografii, gwiazda fotografii koncertowej, generalnie człowiek-zdjęcie. Na stronie znajdziecie ciągle coraz więcej galerii z koncertów, na które w wielu przypadkach bym nawet nie poszedł, ale na dobre foty zawsze miło popatrzeć.

Warowne miasto – takie „jeszcze tego nie widziałeś / nie czytałeś / nie grałeś w to” z zakresu science-fiction, cyberpunku i nowych technologii. Wnikliwe analizy, nieoczywiste wnioski i przemyślenia. Fani Gibsona dają „instalike” za samą nazwę.

Metagame – blog Krzyśka o „wszystkim sci-fi”: przede wszystkim o grach komputerowych, ale jest też na nim sporo relacji z koncertów. Teksty lekkie i sympatyczne, ich czytanie to sama przyjemność.

Krazov.com – blog Jona Krazova, na którym znajdziecie zarówno interpretację „Zagubionej autostrady” Lyncha, jak i analizę soundtracków z Dooma, mockument o piractwie, wspomnienie z koncertu Mansona oraz zabójczy dowcip o młodym Einsteinie. Niezależnie od tego, na jaki tekst traficie, fantastyczna lektura gwarantowana.

Strefa Duran Duran – polska strona Duran Duran. Bo nobody knows what’s gonna happen tomorrow.

spisblogow

Laboratorium Muzycznych Fuzji
rockferry

Katalog-blogow.pl

Najciekawsze blogi

Katalog Blogów Blooger

Wypasiony Katalog Stron

SEOKatalog

Blogi Kulturowe

Inne blogi muzyczne:

Blog and Roll

Czarne Słońca

Drop of Music

Genialna Muzyka

Music on the Head

Muzyczny Horyzont

Namuzowani

Papparazzi Music

Pop Goes the Blog

Pop Run the World

Rock-Metal Music

Way of Survival

♠   ♠   ♠

Jeśli jesteś zainteresowany wymianą linków albo chcesz mi po prostu nawrzucać, pisz śmiało na: rajmund[szympans]jeszczenie.pl

Poniżej banner tego bloga:

Podobało się? Rozważ postawienie mi kawy!
Postaw mi kawę na buycoffee.to